2024. április 29.
Győzelemmel zártak a kanizsaiak

Győzelemmel zárták a felkészülési futballmecsen a kanizsaiak.

Kimondottan jól kezdtek a kanizsaiak, hiszen egy felsőléces lövés, valamint egy kecsegtető lehetőségük is azt mutatta, hogy a játékkedvükkel nem lesz baj a szlovén másodosztály jelenlegi harmadik helyezettje ellen. Mondhatni erre rímelvén a harmadik helyzetüket aztán ki is használták már a kanizsaiak Kovács György révén, majd nem sokkal később Péntek Adrián is betalált kiszorított szögből.

Lehet, hogy a kissé tartalékos lendvaiak mezőnyben igyekeztek irányítani a játékot, de próbálkozásaikat a vendéglátók jól szűrték meg. A második félidőben a vendégek talán már beletörődtek a mérkőzés állásába, így a Kanizsa - még ha csupán felkészülési mérkőzésen is - értékes sikert könyvelhetett el.

A mérkőzés UFC Nagykanizsa - ND Nafta 1903 Lendava (szlovén) 2-0 (2-0) eredménnyel zárult.